PohodovýDnes 27.9.2009 v boršickém kulturním domě proběhl Otevřený přebor Moravy 4-členných družstev v bleskové hře. Již počáteční pochvala vyřčená z úst, ředitele turnaje, Stanislava Volčíka: "Děkuji Vám všem za rekordní účast - máme zde 51 družstev," poukázala na úspěšnost turnaje. Vítězem se s náskokem 1 bodu stalo družstvo Durasu Brno, 2. místo si vybojovalo mladé družstvo ŠK RP ZLÍN a na 3. místě o půl bodu zaostalo "A" družstvo ze sousedního St.Města.

P1280700

Duras Brno: Vyskočil, Vymazal, Skácelík a Tajovský

BLIC_ZLIN

ŠK RP ZLÍN (ZLEVA): Roubalík, Ponížil, Šenkýř a Krčál

blic_st_m

St.Město A (zleva): Sháněl, Zpěvák, Sosna a Vrána

Smějící seS výjimkou drobných nedorozumění na šachovnicích nemusely rozhodčí řešit žádné výrazné spory. Což je také velkým úspěchem!

Co se týká mé osoby musím poděkovat těm členům našeho oddílu, kteří se zůčastnili turnaje a především kteří nějakým způsobem přispěli k zjednodušení průběhu turnaje. Dále mně určitě nepřísluší hodnotit turnaj jako celek z pohledů hráčů a ostatních zůčastněných - tato možnost v naší anketě o turnaji na úvodní straně nebo se zapojte do diskuze - zde! Za tým pořadatelů znovu děkuji účastníkům a konstatuji téměř bezproblémový průběh turnaje...

Za oddíl: "Budeme se těšit znovu v dalších letech na další podobná setkání!"

Jelikož na chesss-resuts.com je dost velký problém se zobrazování některých písmen vkládám sem excelové soubory, kde je diakritika v pořádku:

Odkaz na daný turnaj => chess-reluts.com !!!

Fotky z celého turnaje naleznete na rajce.net!!!